Tento web používa súbory cookie. Viac OK

Fínske pôžičky

Fínska pôžička (vo fínsku označovaná slovom „Pikavipit“) je označenie pre rýchlu pôžičku, ktorá má spravidla tieto vlastnosti:

  • kryje krátkodobý nedostatok peňazí, preto sa poskytuje iba v nižších sumách (desiatky eur, maximálne 200-300 €),
  • vybavíte si ju cez SMS alebo online žiadosť, zväčša bez potreby čokoľvek dokladovať,
  • jej RPMN (ročná percentuálna miera nákladov) sa pohybuje v stovkách %,
  • jej splatnosť je obvykle od 7 do 30 dní.

Fínska pôžička je pôžičkou na čokoľvek a jej účel nie je potrebné dokladovať. Ako riešenie je vhodná v urgentných situáciách – na súrne zaplatenie nedoplatkov, nepredvídané výdavky týždeň pred výplatou a podobne. Na jej vybavenie nepotrebujete ručiteľa ani iné zabezpečenie. Prvá žiadosť o pôžičku môže byť časovo mierne náročnejšia, najmä kvôli písomnému súhlasu so zmluvou o poskytnutí pôžičky a v niektorých prípadoch kvôli doloženiu potrebných dokladov ku zmluve. Opakované žiadosti o pôžičku sú spracované zväčša rýchlo, pričom peniaze máte na osobnom účte do niekoľkých hodín.

Fínske pôžičky Ferratum

Na Slovensku poskytuje Fínske pôžičky spoločnosť Ferratum Slovakia. Pôžičky majú splatnosť 15 dní a vybaviť si ich môžete cez SMS správu alebo cez online žiadosť o Ferratum pôžičku. Noví zákazníci môžu požiadať o pôžičku vo výške 25, 50 alebo 75 €. Opakovaní klienti, ktorí žiadajú o druhú a ďalšiu pôžičku, môžu požiadať aj o pôžičky vo výške 100, 150, 200 alebo 250 €. Pri opakovanej pôžičke sa posudzuje aj história splácania klienta v spoločnosti, ktorá pôžičky poskytuje.

   Máte otázky? Zavolajte nám na 0948 090 040 (Bežný hovor do siete O2)